element graficzny

Firma

ikona maszyna do szycia

Historia

Spółka Trans-Tex jest firmą rodzinną, która powstała w 1992 roku. Ponad 25 lat w branży zajmującej się produkcją tekstyliów zaowocowało zdobyciem cennego doświadczenia. Dzięki niemu nasze projekty są wykorzystywane przez znane światowe marki jak IKEA czy JYSK. Podczas gali Mocni w Biznesie 2018 – Europejskiego forum Gospodarczego, zdobyliśmy Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego w kategorii „Projekt z Potencjałem. Było to uwieńczenie naszego 8 letniego doświadczenia w zakresie wdrażania nowych rozwiązań. Obecnie nasza działalność obejmuje nie tylko tradycyjne wyroby. Projektujemy i produkujemy tkaniny i dzianiny dla różnych gałęzi przemysłu. Przeważająca część naszej działalności jest skupiona na wytwarzaniu tkanin i dzianin żakardowych do produkcji pokrowców na materace meblowe, poduszki wezgłowia.

tkanina materacowa
element graficzny

Park maszynowy

Dziewiarnia - maszyna

Dziewiarnia

to 11 szydełkarek żakardowych, najlepszych światowych producentów: Mayer i Orizio. Maksymalna wydajność działu to 5500 metrów bieżących na dobę.
Dysponujemy magazynem o powierzchni 3500m2.

Tkalnia - maszyna

Tkalnia

Wyposażona jest w 10 krosien tkackich Vamatex i Picanol sterowanych elektronicznie. Maksymalna wydajność tkalni to 590.000 wątków na dobę przy założeniu 2000 wątków na metr bieżący dla 1 krosna. Daje to 2950 metrów bieżących na dobę.

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej

Infolinia - kobieta

    element graficzny