Dzianiny materacowe inne niż standard

Czy żakardowe dzianiny materacowe można kupić? Jasne! Przyzwyczailiśmy się, że wchodzimy do sklepu i kupujemy coś, czego akurat potrzebujemy, a jeśli chcemy nabyć np dzianinę w większej ilości, to mamy do dyspozycji hurtownie. Jednak czy można kupić żakardową dzianinę materacową o szczególnych cechach, które są akurat niezbędne, albo zamarzył o tym producent materacy?

Żakardowe dzianiny materacowe na zamówienie

No, właśnie. W tym tkwi szkopuł, że ani w sklepie ani w hurtowni nikt nam nie zmieni składu dzianiny. Kupujemy to, co jest i tyle. Tymczasem korzystając z oferty Trans-Tex, masz praktycznie niezliczoną ilość kombinacji wykorzystania przędzy bambus, pes, seacell, tencel, wełna, len, cashmere, carbon czy cupron. Możesz zamówić specjalną mieszankę zgodnie ze swoimi preferencjami, a Firma z przyjemnością zrealizuje takie zamówienie. Temu służy specjalna linia produktowa.

Linia Individual dla Twoich potrzeb

Linia Individual zapewni Klientom szeroki wybór gramatur w przedziale od 140 do 1500g/m2 oraz szerokości w zakresie 220-250cm.
Co więcej, technologie mikrokapsułowania, wciąż jeszcze pioniersko stosowane w przemyśle włókienniczym, dają nowe możliwości. Dzięki nim, możesz zamówić dzianiny o specyficznych właściwościach zapachowych np. cytrus, lawenda, kawa oraz specjalne nawilżenie z zastosowaniem oleju arganowego. Wypada też wspomnieć o apreturach, które mogą wyposażyć dzianiny żakardowe w nowe funkcje np apretury antypoślizgowe, antybakteryjne, czy apretura sprawiająca, że uzyskamy dzianiny trudnopalne. Przykładem dzianiny, spełniającej bardzo konkretne wymagania jest dzianina Wellpur.

Takie właśnie m.in. możliwości daje indywidualne zamówienie, dlatego warto rozważyć współpracę z Firmą, tym bardziej, ćwierć wieku na rynku i zdobyte z niemałym trudem i sporym kosztem doświadczenie, pozwala nam na stosowanie zaawansowanych technologii, których nie musimy testować na Kliencie, a to jest bardzo ważne, o czym być może niektórzy już sami mogli się przekonać.

Dziś w roli głównej wystąpiły żakardowe dzianiny materacowe na zamówienie. Temat ważny, jako że nie zawsze produkt gotowy, standardowy, spełnia wszystkie oczekiwania Klienta. W kolejnych wpisach postaram się przybliżyć także inne wdrażane innowacje oraz  linie produktowe. A jest co omawiać, ponieważ każda linia ma swoją specyfikę.