Czy wzory dzianin mają istotny wpływ na sprzedaż?

Odpowiedź może wydać się banalna. A jednak warto przyjrzeć się może dokładniej tej kwestii. No, bo przecież jeśli ktoś pomyśli, że materaca przeważnie nie widać, bo albo jest czymś przykryty, albo „mieszka sobie” w pokrowcu, to będzie to pewnie jedna z ostatnich rzeczy, które są ważne. Materac ma wszak być przede wszystkim wygodny, a co tam ma na sobie, to już ważne nie jest… Prawda? Nie prawda!

Wzornictwo dzianin i tkanin materacowych jest doceniane przez klientów

Z całą pewnością lubimy rzeczy estetyczne i to dotyczy również dziani i tkanin materacowych. Czasami młodzi, kreatywni studenci wzornictwa, jak np ostatnio dyplomanci Politechniki Łódzkiej na wystawie w Muzeum Fabryki, swoją inwencją są w stanie zarazić producentów dzianin i tkanin, bo przecież nie tylko funkcjonalność jest ważna. Klienci kupują dzianiny czasem, a może nawet przeważnie, ze względu na ich „urodę”. Takie zjawisko występuje z pewnością w znakomitej większości zakupów tkanin pościelowych, jako że mało kto dziś decyduje się na śnieżnobiałe powłoki kołder czy poduszek i nawet w szpitalach bywają one nieco bardziej wesołe, niż kiedyś. Przynajmniej z jakimś drobnym akcentem kolorystycznym, albo w paski czy w kolorze zielonym lub niebieskim. Zatem kupując „oczami” mamy też świadomość, że prócz wygody liczy się jednak estetyka. Takie podejście np do „ciuchów” jest poza dyskusją, dlaczego materace, tylko dlatego że nie zakładamy ich na siebie, miałyby być w tym elemencie gorsze?

Nowoczesne wzory dzianin materacowych Trans-Tex

Wzory dzianin i tkanin Trans-Tex są mocną stroną w produkcji nie tylko pościeli, bo przecież jeśli popatrzymy na całe kolekcje i linie produktowe dzianin materacowych, to z pewnością, podobnie jak wielu Klientów nie tylko z naszego kraju, znajdziemy co najmniej kilka wzorów, które wpadną nam w oko, a może nawet zachwycą. Np dzianiny z linii produktowej Basic – Dry&Soft. Dzianina żakardowa z wzorami księżyców, liter układających się w nazwę „Silver Care”, czy nawet tylko prostych kół, jest zawsze bardzo gustowna, a jeżeli dodamy do tego przedział gramatur i dwie szerokości oraz cechę taką, jak wytrzymałość, to z pewnością warto się tutaj nieco dłużej zatrzymać przy certyfikowanych dzianinach wysokiej jakości.