Menu

Dzianina SILVER ACTIVE

NAZWA: SILVER SOYA
SKŁAD: V/PES, V/PES/LX
GRAMATURA 250, 280 g/m² +/- 4%
SZEROKOŚĆ: 235 cm
RODZAJ WYKOŃCZENIA: STABILIZACJA, APRETURA AEGIS


W  produkcji dzianin materacowych  z linii COMFORT używamy zróżnicowanych składów surowcowych tzw. mieszanek, gramatur oraz szerokości.

Materacowa dzianina SILVER ACTIVE  występuje w dwóch  gramaturach 250 lub 280 g/m2 i szerokości 235 cm. Dzianina wykonana jest z przędz polyestrowych domieszkowanych przędzą wiskozową oraz/lub bez przędzy metalizowanej, dzianina ma miękki, ciepły chwyt i wysoką elastyczność. Dzianina jest dostępna również w wersji z apreturą jonów srebra tzw. Aegis, która nadaje dzianinie materacowej unikalnych  właściwości bakteriobójczych w gotowych materacach.

Produkowane przez nas dzianiny w  pełni spełniają wymagane normy techniczne posiadając Certyfikat OEKO TEX STANDARD 100.

W zestawie produktów COMFORT firma TRANS-TEX oferuje wysokiej jakości  dzianiny dostępne w gramaturach w przedziałach 220-300 g/m2 i szerokościach 220-250 cm oraz  paletę wzorów żakardowych, gładkich, w dowolnym kolorze zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży w celu uzyskania dalszych informacji i oferty.W  produkcji dzianin materacowych  z linii COMFORT używamy zróżnicowanych składów surowcowych tzw. mieszanek, gramatur oraz szerokości.

RAPORT

dzianina silver active